Hakkımızda

Hakkımızda

Sağlığınız bizim için ÖNEM li. 15 yıllık sağlık sektörü tecrübemizle, ÖNEM SAĞLIK olarak amacımız öncelikle sizleri doğru ve açık bir şekilde bilgilendirmek ve alanında uzman ve söz sahibi doktorlarla buluşturarak sağlığınıza kavuşturmaktır.

Uzm. Dr. Öznur Eroğlu Ermiş yönetimindeki ÖNEM SAĞLIK şirketi hastalarını birer müşteri olarak değil, tedavi ihtiyacı olan bireyler olarak görmektedir. Bu nedenle hastalarımızı “doğru doktor ve doğru tedavi” sloganıyla mümkün olan en az maliyetle iyileştirmek önceliğimizdir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Genellikle hastalarımız bizi resmi web sayfamızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan takip ederler ya da önceki hastalarımız aracılığıyla haberdar olup, bizimle iletişime geçerler.

Bizimle iletişime geçen hastalarımızı asistanlarımız dinler ve gerekli bilgilendirmeyi yaparak onlar için en uygun olan doktorlarımıza yönlendirir.

İlgili doktorumuz hasta ile ön görüşme yapıp hasta hakkında bilgi edindikten sonra hastaya randevu verilir. Bu aşamadan sonra hasta için ulaşım ve konaklama seçenekleri asistanlarımız tarafından belirlenir ve hastaya sunulur.

İstanbul dışından gelen hastalar randevu tarihinden bir gün önce havaalanında karşılanır ve kalacağı otele yerleştirilir. Randevu tarihinde hasta otelinden alınır ve doktor muayenesine götürülür.

Uzman doktorumuz tarafından muayenesi, tetkik ve tahlilleri yapılarak hastaya durumu hakkında gerekli bilgiler verilir. Tedavisi için yapılması gerekenler hastaya anlatılır. Hastanın kabul etmesi halinde tedavisine hemen başlanır. Tedavi süresince hastamızın periyodik olarak kontrolleri yapılır.

Hastamızın tedavisi gerçekleşirken aynı zamanda İstanbul un tarihi ve kültürel yerlerine turistik geziler düzenlenir.

Tedavi süreci tamamlanıp hasta sağlığına kavuştuğunda konakladığı otelden alınarak havaalanına bırakılır.

Hastalarımızın tedavisinin bitmesi iletişimimizin sonlanacağı anlamına gelmez. Hastalarımız belirli periyotlarla asistanlarımız tarafından aranarak durumları hakkında geri bildirimler alınır ve ihtiyaç duyulursa doktoruyla görüştürülür.